Lista particiantilor inscrisi :
Nume si PrenumeClubOrasul de domiciliuSelecteaza categoria de concursData inscrieriiNumar de concurs
Dusan tudortriatlon team Timișoara TimisoaraSurduc Trophy copii 15-1723.09.2020
Parvu LeeaGugulanii SportiviCaransebesSurduc Trophy copii 10-1423.09.2020
Brecica CristianGugulanii SportiviCaransebesSurduc Trophy ebikes-ciclocross23.09.2020
Iacob paultriatlon team Timișoara TimisoaraSurduc Trophy copii 10-1423.09.2020
Boca mariaJoysonAradSurduc Trophy alergare feminin23.09.2020
Stefaniga SergiuGugulanii SportiviBaile HerculaneSurduc Trophy ebikes-ciclocross23.09.2020
Valusescu Ilie Nicolae Gugulanu baikCaransebesSurduc Trophy 40+ masculin23.09.2020
Parvu GiuliaGugulanii SportiviCaransebesSurduc Trophy copii 10-1422.09.2020
Hanzelik Gabriel AndreiAsociația "Gugulani sportivi" CaransebeșSurduc Trophy 18-39 masculin22.09.2020
Drăghin FlorentinMTB CaransebesCaransebesSurduc Trophy alergare masculin22.09.2020
Kandus EduardGugulan Mtb CaransebesCaransebesSurduc Trophy 18-39 masculin22.09.2020
Parvu LucianGugulanii SportiviCaransebesSurduc Trophy 40+ masculin22.09.2020
Parvu TaniaGugulanii SportiviCaransebesSurduc Trophy feminin22.09.2020
Leonard ChirlaC.S. Petrolul PloieștiTămașdaSurduc Trophy copii 15-1722.09.2020
David MiodragCrazy Bike TimisoaraTimisoaraSurduc Trophy 40+ masculin22.09.2020
Bolog Rafael AndreiC. S. GRATZU - MercedesTimisoaraSurduc Trophy copii 10-1422.09.2020
Tiberius TimarHunedoara AleargaLupeniSurduc Trophy alergare masculin22.09.2020
Suiugan AndreeaTriatlon Team Timișoara Timișoara Surduc Trophy copii 15-1722.09.2020
Bugarschi MilanMP SportTimisoaraSurduc Trophy copii 10-1421.09.2020
Ionita AlexiaTriatlon Team TimisoaraDumbravitaSurduc Trophy copii 15-1721.09.2020
Contras Diana Fara clubTimisoaraSurduc Trophy family (cel putin 1 copil si un adult)21.09.2020
Contras CristianFara clubTimisoaraSurduc Trophy family (cel putin 1 copil si un adult)21.09.2020
Dusan Tudortriatlon team timisoaraghirodaSurduc Trophy copii 15-1721.09.2020
Cornea LarisaVelocitas TimisoaraTimisoaraSurduc Trophy feminin21.09.2020
Catalin CorneaVelocitas TimisoaraTimisoaraSurduc Trophy 18-39 masculin21.09.2020
Contras AdelaNu avemTimisoaraSurduc Trophy family (cel putin 1 copil si un adult)21.09.2020
Brad PatrickClubul Sportiv GRATZUGirocSurduc Trophy copii 10-1421.09.2020
Mot OtiliaATIAAradSurduc Trophy alergare feminin21.09.2020
Adrian PrisacariuALERGOTURATimisoaraSurduc Trophy alergare masculin21.09.2020
Crisan Andrei - Family GratzuTimisoaraSurduc Trophy family (cel putin 1 copil si un adult)21.09.2020
Crisan Magdalena - family GratzuTimisoaraSurduc Trophy family (cel putin 1 copil si un adult)21.09.2020
CALINA CORINA MANUELAAS GUGULANII SPORTIVI CARANSEBESCARANSEBESSurduc Trophy feminin21.09.2020
CALINA DANIEL GRIGOREAS GUGULANII SPORTIVI CARANSEBESCARANSEBESSurduc Trophy 40+ masculin21.09.2020
Mouyrin jeanCrazybikerstmTimisoaraSurduc Trophy 40+ masculin21.09.2020
Cojocariu Diana AlexandraCS TibiscusTimisoaraSurduc Trophy ebikes-ciclocross21.09.2020
Popovici Radu-RazvanTriatlonTeamTimisoaraFardeaSurduc Trophy 18-39 masculin21.09.2020
Paun titusTriatlon team Timișoara timisoaraSurduc Trophy 18-39 masculin21.09.2020
Crisan Alexandru GratzuTimisoaraSurduc Trophy alergare masculin21.09.2020

Parteneri de-a lungul timpului

                                                                        

 

 

 

 

 

 

 
 
Articles View Hits
91611
TOP